Unibet bonus k prvému vkladu

Unibet bonus k prvému vkladuBrendan Rodgers trpel “pravdepodobne najdlhšími 90 minútami” svojej manažérskej kariéry, keď Kelt prežil strach proti Hapoel Beer-Sheva, aby sa prvýkrát za tri roky dostal do skupiny Ligy majstrov s týmto úzkym celkovým výhrou. > Škótsky šampión bol veľmi Unibet obľúbený, keď v minulom týždni vyhral v play-off s druhou nohou, ale po prvýkrát sa stal na štadióne Turner. pre palestínskych charitatívnych organizácií po protestnej vlajke Čítať ďalej

Škótsky brankár Craig Gordon zachránil pokutu v 15. minúte od Maharanu Radiho, ale úľavu bol len dočasný, keďže náhradník Ben Sahar čoskoro viedol izraelských šampiónov dopredu.

Návštevníci si pripustili druhý gól v 48. minúte, keď sa medzi Saidy Janko a Gordonom umožnilo Rumunsku medzinárodnému Ovidiu Hobanovi najjednoduchšie šance na to, aby sa stal 2-0.

Náhradník Moussa Dembélé a Scott Sinclair sme my V druhom polčase Unibet bonus k prvému vkladu sa nedokázali dostať do cieľa, ale nedokázali dosiahnuť cieľ, ktorý by upokojil nervy, keď sa držali kvalifikácie.

Rodgers, keltský manažér, sa vyhlásil za “nesmierne pyšný” : “Bolo to pravdepodobne najdlhších 90 minút, ktoré som čelil ako tréner a myslím, že s predchádzajúcimi skúsenosťami, ktoré mali hráči, niekedy vedia, ako to môže mapovať.” Myslel som, že Hapoel Beer-Sheva boli vynikajúce.Museli samozrejme vynútiť hru. Nemali čo stratiť, ale hrali veľmi dobre. Ale musím zablahoželať svojim hráčom, pretože všetka práca, ktorú sme robili, bola založená na tejto mentalite a kvalite hry.

“Vieme, že nie vždy môžeme hrať dobre. Veľa hier, ktoré sme dobre zahrali. Ale [tento zápas] bol len o odolnosti a vytrvalosti a bolo to úžasné úsilie hráčov na zadnej strane všetkého, čo predtým prešli. Takže im obrovský potlesk a som rád, že dostanú Unibet svoje odmeny po dlhej predsezóne. ”

Rodgers verí, že jeho hráči budú o to lepšie, ak sa dostanú do takých skúseností. Povedal: “Dnes večer pridali ďalšie percento k ich mentalite.Myslím si, že hlboko dole, že možno si nemysleli, že by mohli dosiahnuť kvôli krátkej dobe, s ktorou sme s nimi pracovali. “Ale my sme do nich postavili presvedčenie, že ak budete tvrdo pracovať a s intenzitou, ktorá vám poskytne dôveru a dáte si väčšiu šancu na výhru a keď ste uviazli, môžete to vykopať. Rodgers trval na tom, že nebolo stávková kancelária Unibet prekvapením, že jeho strana šla šťastie na časy. Bývalý manažér Liverpoolu povedal: “Cítili sme, že to bude tak. Museli sme tvrdo pracovať, aby sme posunuli hybnosť a zablokovali priestor. Bol to pre nás problém, pretože sme nemohli držať loptu. Nakoniec sme sa dostali späť na päť, aby sme sa pokúsili zablokovať po stranách poľa, udržať diamant s jedným dopredu s Moussou Dembéléovou.Zdá sa, že nás to za Unibet posledných 15 až 20 minút uspokojilo a potom sme mali nejakú kontrolu. ” More info