Keltský prebojoval po Bet365 vedenie znížiť s 0-0 remíza proti Dundee

Celtic vedenie na vrchole Premiership bolo znížené na štyri body po bezvýkopovej remíze s Dundee na Parkhead, kde bola domáca strana bola odvrátená.

Dundee manažér, Paul Hartley, s jedným okom William Hill Scottish Cup štvrť-finále kravatu s Rangers v Ibrox v sobotu, začal s jeho kapitánom, Gary Harkins, najlepší strelec, Kane Hemmings, a Greg Stewart na lavičke a užívali si pohodlnú noc proti nevýrazné Hoops.

Hosťujúci obranca Kostadin Gadzhalov zmeškal Bet365 stavkovanie online pozorovateľa s hlavou neskoro v hre, ktorá by Taysiderom poskytla všetky tri body.Keď Aberdeen porazil Dundee United 1: 0 v Tannadiciach, titul je späť.

V piatich zmenách sa manažér keltského tímu Ronny Deila vrátil brankár Craig Gordon a 18-ročný útočník Patrick Roberts urobil svoj prvý štart od podpísania 18-mesačnej úverovej dohody z Manchester City. Roberts ukázal svoj sľub už v tretej minúte, keď prechádzal okolo Kevina Holta a Gadzhalova len preto, aby jeho disk zablokoval Julen Etxabeguren.

Dundee sa zdalo pohodlné, keď sa zápas Bet365 rozvinul, aj keď keltský útočník Leigh Griffiths mal tri neúspešné pokusy o gól.Scott Bain zachránil pred voľným kopom Charlieho Mulgrewa na pol hodinu po výlete obrancu Dundee Paul McGinn na Armstrong. 36. minúta po udelení šarvátky sa Dundee strážil úplne na okraji svojho boxu, ktorý sa pokúšal vyčistiť prestup Michaela Lustiga. Tým zostal Griffiths, ktorý chcel kohúti do neohraničeného cieľa, ale Paul McGinn prišiel na záchranu s úsporným náčiním. Domáci boli vylúčení z polčasu. James Forrest, ktorý odmietol novú zmluvnú ponuku, nahradil Stuarta Armstronga za začiatok druhej polovice, ale nedošlo k žiadnemu Bet365 športove stávky znateľnému zlepšeniu.Gordon musel ušetriť z výstrelu Craiga Wightona na prelome z 12 yardov, keď sa stal Deesom povzbudený. V 80. minúte Kris Commons nahradil Mikaela Lustiga za posledné hodenie Deila, ale Gadzhalov bol nejako vynechal gól zo šiestich yardov z rohu Stewarta. Dundeeho Harkins sa potom štvrtý zo štyroch minút pridali, kým konečné píšťalstvo Bet365 prinieslo džínsy na domácu stranu.