Podle typu materiálu jsou všechny dětské postýlky

Podle typu materiálu jsou všechny dětské postýlky lze zhruba rozdělit na dvě kategorie: dřevěné a plastové. Samozřejmě, přednost považovány za výrobky ze dřeva – jsou spolehlivější, lépe “dýchat” a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Samozřejmě, že v návrhu mohou a s největší pravděpodobností bude přítomna detaily z plastu nebo kovu, ale je důležité, aby byly bezpečně zastrčený daleko od zvědavých dětských očí, aby dítě nemohl ublížit. Na “udržitelnost” postýlky, že to nebude mít vliv.

Pokud jste si vybrali postýlku ze dřeva a je již připravena vydat se s ní na pokladně dětského obchodu, nespěchejte radovat, před tím je třeba, aby se ujistil, jako povlak. V tomto případě, lak je lepší, než malování, ale jeho složení je ještě třeba ověřit. Malé děti milují vše vyzkoušet na chuť, a dětská postýlka není výjimkou. Aby se částic, uvězněni v žaludku drobky, není způsobil ublížení na zdraví, a je třeba prokázat bdělost.

Plast je taky dobrá volba. Tato dětská postýlka vás bude stát levnější, ale při výběru budete potřebovat hodně péče. Materiál se může snadno ukázat jako nižší. Často se pro identifikaci manželství může být dost jen čichat výrobek – padělek má výrazný specifický zápach. Pokud jste ho jasně zachytili, v žádném případě nekupujte postýlku.

Hlavní pozornost jsme všechny stejné, soustředit právě na stromě. Mezi dřevěné postýlky, stejně jako u jiných dětských výrobků, také mají své gradace. Jaké druhy dřeva jsou považovány za více módní a pohodlné, a co je méně.

Nejvíce vynikají olše, javor, bříza – cena je nejvyšší. Souvisí to s dobrými provozními vlastnostmi těchto plemen – jsou považovány volbou elit-třídy. Dále je třeba borovice, cena na ní už bude nižší, ale spolu s ní klesne a kvalita. Je to strom velmi k mechanickému poškození – každý úder, i chrastítkem z dětských rukou opustit důlek na povrchu, která tam zůstane navždy, nemluvě o od dětských zubů.

Ještě je jedna možnost – MDF ( frakce dřeva). Materiál pevnější přírodního dřeva. To je způsobeno tím, že při výrobě nejsou používány žádné škodlivé pryskyřice.
Dřevotřískové desky ( materiály) – další alternativa. V hoi – překližky.

Odborníci nemají radí kupovat postýlku z tohoto materiálu, protože při jeho výrobě vzniká formaldehyd. V tomto případě je i cena není určujícím faktorem, na druhé straně, dnes dost jiných náhražek dřeva, neškodné pro zdraví drobky, které vám může nabídnout každý dětský obchod.