Pilsen u Hulku bio je preplavljen Hradecom. Sparta je ponovno izgubio. Izgubila je komet

Drugo mjesto je Třinec, koji je vratio Vítkovice u kući i osvojio 2: 1 u Ostravi. A treće je Kometa, jer u kućnom okružju iznenađujuće nije stigla do Zlina i pao je 2: 3 nakon napada. Plzen joj nedostaje tri boda, ali imaju igru u ruci

U ostalim duelima Pardubice iznenađujuće igrao Mlada Boleslav. 3: 0 i Chomutov ostavlja gubi 3: 4 nakon racije u Jihlava, iako je igra razvijen od tri ciljeva vodstvo. Posljednji dvoboj Liberec i Olomoucu (3: 2 N) je igrao u četvrtak

Ključni trenutak utakmice je došao u 29. minuti, pobrinu se za nj kući Perret. Dobiti pak daleko od Tommy, a zatim ispalio točno pričvršćivanje na stup.Pardubice olovo također povećana prije pauze Jan Sykora, koji je vodio između krugova, gdje je dobio propusnicu iz završiti otišao upravo vratnica. Konačna odluka stigla je na 51:28 nakon lijepog događaja. Poulíček Stari požurio pobjeći, a protivnički konačno krenuli natrag u Ovnu, koji nije oklijevao precizan šut. Početna

Hradec uspio ukrotiti velike napadačke Plzen 34 minuta dugo. Ali onda je zarobljen loši prolazni gostima Kracík i skreće lijepo je visio iz pak pod gornjoj traci. Bio je to ključni trenutak susreta u kojem nije bilo više golova.U pauzi, Rákos je podigao rezultat tako što je bio jasan zaokret na vrhu domaćeg cilja. Vítkovice se vratio u Szturca u slabosti kada je zaboravio u srednjoj zoni i pucao strmena.

Chomutov nije mogao poželjeti bolji razvoj igre jer je uspio 3: 0. Prvi gol postigao je Tomica, koji je zauzeo loš početak, drugi kapetan Vondrka u signaliziranoj prednosti križanja. Nakon 28 sekundi drugog dijela, dodao je treću Růžičku iz prstena. No, Jihlava nije odustao, a protivnički je potez bio izbrisan kada je treći gol postigao 59:56 Kubalík. I u napadima je posao izvršio Seman.

Dva puta je Comet uspio doći do vodstva protivnika.