Kometa je uspjela pobijediti gol, Boleslav je uhvatio Sparta. Litvínov tápe

Uspjeh Boleslav nije dobra vijest za Litvinov, koji je na kraju, a time i barážové položaj gubi njegovi protivnici imali četiri boda. Sjeverna Bohemia su izgubljeni, izgubljeni po četvrti put za redom, ali ovaj put na ledu uspješan Vitkovice 3: 6

Uloga favorita pokazao još više timova: Hradec Kralove uspio u Jihlava 3: 1 i komet je uspio osvojiti samo jedan cilj. Osvojio je utakmicu s Olomouckovim braniteljem Tomášom Bartejsom, jednu minutu prije kraja, a Brno je produžio njegovu pobjedničku seriju na šest utakmica.

Chomut, koji je po prvi puta porazio Zlín u sezoni. Pardubice je izgubio kod kuće sa Třinecom 2: 3 nakon napada.

Marek Čilik, koji je zadržao mrežu u sedmoj sezoni, odigrao je veliku ulogu u igri.Od minuta otvaranja, kometa je imala smjer njihove utakmice u rukama. Preživljavanje igara također je pomoglo da ga dominira. Usprkos pritisku, Brňany nije uspio poraziti protivničkih obrambenih ciljeva. Odlučujući trenutak došao u vremenu 58:48, kada Bartejs otkaz s desne kruga potpuno suprotnom polu. Početna

Trinec zabio treći pobjedu u nizu. Utakmica se razvila sasvim jasno do 55. minute, Steelmen je vodio dvoboj, a cilj im je bio pobjeda. Ali onda je Jordann Perret okrenuo kazneni udarac, a zatim, u dvostrukoj moći, usporedio je Petera Sýkora.Utakmica je došao do racije, koji su vladali Martin Ružička. Početna

A značajan kredit za pobjedu Chomutov imao vratar Stepan Lukes, koji je uništio sve 27 raketa protivnika, i držati prvu čistu plahtu na najvišoj Češkoj natjecanju. Cilj i pomoć igrali su Roman Chlouba za pobjedu gusara. Kako je izgledala odlučno? Dietz se ispružio od plave boje, a Chrpa se kotrljao ispred vrata. Trenutak je morao priznati videorozhodčí zbog sumnji o reprodukciji visoku palicu. Početna

Početna raditi odlučujuću prednost s tri wickets u prvom i drugom sučelja dijela, koji suparnici pobjegao 4 0. Dva gola postizanja Jakub Lev.Vitkovice osvojio jedanaesti od trinaest krugova posljednjih goste naprotiv, četvrti put zaredom, a podlegla ostati u predzadnjoj poziciji na tablici. Početna

Hradec zabio treći pobjeda nad Dukla sezone. Východočeši koji drži drugu poziciju u Extra lige, dva puta provoditi snage igrati igre, dodao Treći cilj goste u power-igra Jihlava. Odlučujuće Tref nabaviti manje od tri minute prije kraja prve trećine veterana Cooper, koji je neposredno prije vratar otklonilo metak u inozemstvu. Početna

Sparta je u početku bolje ukupno i američki vratar Boleslav Maxwell imao što se progoni, dok je zvuk zvižduka iz staje stadiona Boleslav. Domaćin je postigao pogodak u prvoj utakmici. To im je davalo samopoštovanje i iskoristilo drugu brojčanu prednost.Konačno, to je pobjednički gol. Holik li vybruslil iz odbora zbog protoka Piskáčková skate oštrice otišla u mrežu Početna

Plzen pobjedom nad Liberec i treći put u sezoni, iako za vremensko dvoboj ide dobro i još uvijek na kraju drugog razdoblja gubi 1: 2. U 39. minuti, međutim, on je izravnati na Davida Stach i samo njihov drugi pobjeda u posljednjih sedam utakmica odlučio Západočeši dva gola u završnom dijelu. Početna