Karlovy Vary i Kladno pobijedili, Budějovice su izgubili Slavia

Karlovy Vary ima 32 poena nakon petnaest igara. Najproduktivniji igrač natjecanja Matic Podlipnik poslao je zapadnu Češku u vodstvo u 12. minuti protiv Vsetína. Slovenski branitelj osvojio je osmi gol u ovoj godini i dodatno je dodao pomoć u posljednjih dvadesetak minuta. U petnaest godina, 25-godišnjak je osigurao 19 bodova. Prije pola igre Petr Stloukal podigao je i u 57. minuti postigao rezultat u peterosrednoj utakmici protiv Jaromír Kverke. Tomas Závorka, golman energije, osvojio je prvu nagradu u sezoni i osvojio šest pobjeda u šest utakmica.Carlsbad uspjeti kod kuće i sedmi i ode van Vsetin gubi 2: 3 u produžetku. Šest-vrijeme prvaci Extraliga izgubio na rinks protivnika pet od šest utakmica i 14 bodova je početnik konkurencija je posljednje mjesto na tabeli.

Kladno nositi Frýdek-Místek zbog napadača Jakub Strnad i rimski Přikryl, koji su zabilježeni cilj i pomoć. Kapetan Frýdek-Milan Utakmica u Mikulík izdaje s ukupno 55 kaznenih minuta. Mikulík nije svidjelo situaciju koji je prethodio treći dom cilj. Zbog prosvjeda, dobio desetak minuta kaznu plus kaznu u utakmicu. Prilikom izlaska vrata kabine je oštećen osim brodu, za koji je priznao kaznu u igri.Drugi dio morao biti prekinut prerano i igrao prije trećeg perioda

Češka Budejovice platili zbog nediscipline – Slavia je postigao oba gola u brojčanom prednošću i uzvratio Engine poraz 1: 5. Drugog kruga. Južna Češka momčad gubi četiri poena na Karlovy Vary na trećem mjestu. Praguers osvojio treću borbu zaredom kući

Samo Kanadski točka gubitka Carlsbad bek Podlipnik napadač Anthony Melka iz Usti nad Labem, cilj i neizravnog pomogao pobijediti 3: 2. Preko Třebíč. Ústí mogao zaboraviti poraz u Frýdek-Místek (5: 6 nakon Sam napada.) I Vsetin. (2: 7)

O Prostejov pobjedu 3: 2 u Litoměřice odlučio u 4. minuti štrajk početnu druga večer produžetak napadač Tomáš Nouza.Litomerice izgubio po treći put zaredom

Havířov uspjela okrenuti negativan status 0: 2. Protiv Venecije nad Jizerou u sredini u kojoj u roku od šest minuta i tri sekunde zabio tri gola. . Havířov osvojio po četvrti put za redom, a osmi prečka ima 22 bodova kao Ústí i Slavijom, ali ima utakmicu u ruci

Prerov kuće nadigrao zadnji Kadaň 2: 1 zahvaljujući boljem rezultatu popela na četvrto mjesto ispred Frydek -Místek. Miniranje izgubili četvrti put u nizu i izgubili osam bodova iz trinaestog Vsetin, koji je dodatno utakmica.