Jednostavni favoriti pobijedili, Chelsea u pucnjavi vezan i Juventus okrenuo

Chelsea nema 100% ravnoteže u trenutnoj sezoni Lige prvaka, ali konačno traži točku. AS Rome, za koju Patrik Schick nije mogao podnijeti ozljedu zbog ozljeda. U Londonu je izgubio nakon ciljeve David Luiz i Eden Hazard, prije pauze, ali nakon hrabrog pojedinačnom slučaju pao Aleksandar Kolarov.

Nakon mijenjaju strane stvari su se događa. Edin Džeko je prvi put koristio putovnicu iz sredine tečaja i šest minuta kasnije krenuo je u središte Kolarova 3: 2! Rimljani, međutim, nisu držali korak s obećavajućim rezultatom u uzbudljivom susretu. Nakon 75 minuta, imao je njegov drugi intervencija u odnosu opasnosti.

Perný večer je proveo posljednjih finalista iz Juventusa.Sporting Lisabon gube dvanaesti minuta autogol nakon Alexa Sandra, ali Miralem Pjanić pola sata nakon što je igra navijali Domaći navijači. Division točke u 84. minuti, a potom je odbio Mario Mandžukić i Juventusa zamijenio svoje protivnike u drugo mjesto skupine D Home

To je dovelo Barcelona nogometaše koji su konzultirali sa Olympiakos kod kuće. Rezultat 3: 1 sugerira glatko, grčki tim dodatno smanjiti do kraja, ali je katalonski gigant, nije tako jednostavan posao. Zašto? Od 42. minuti iz bez isključenog Gerard Piquého.Čepom dobio drugi žuti karton za (nepriznatim) Cilj rukama

Barcelona, ali mogu osloniti na Lionela Messija, koji je umirio njezine cilj 2:.. 0 – to je bio Argentinci starosti hit u europskim šalice

Najviši rezultat utakmica u srijedu učinili su suverene parizijane. Tri runde imaju rezultat od 12: 0 i devet. Kada pobijediti 4: 0 Anderlecht pogoditi sve članove bojao napada trio Neymar, Edinson Cavani, Kylian Mbappé posljednji hit nabavljaju Angel Di Maria

Bayern sa starim novi trener Jupp Heynckes je uklonio, nakon ligi osvojiti 5. 0 pripisati tri boda u tablici za skupinu B pobjedu 3:. 0 nad Çeltik Glasgowu

Manchester United poražen Benfica Lisabon najbliži razlika.Jedini cilj postigao Marcus Rashford – slobodnog udarca uhvatio najmlađi golman ikada Lige prvaka počeo od početka. Samo osamnaest Mile Svilar ne držite uhvati loptu prije gol linije i ekipu cilj potvrdio tehnologije. Početna

Golman Tomas Vaclík drugi uzastopni zadržati čistu plahtu i pomogao u Basel do pobjede na terenu, CSKA Moskva. Najbolji domaćini nedostaje čep Marek Suchy.

Program u srijedu počela je 18 sati nogometaši Karabakh i Atletico Madrid. Unatoč činjenici da je doma igrao se završni četvrt sata u deset isključeni bez Ndlovu, susret je završio bez golova. Griezmann et al.tako da nisu osvojili ni u trećoj ligi Lige prvaka.