Anthony Joshua a Charles Martin sa všetci usmievajú, ale sú pripravení na zlomyseľnú bitku

A v súlade s tradíciou predpokladá, že Joshua, ktorý má väčšinu z 20 000 divákov, predpokladá, že sa skončí v šiestom kole. Martin, bojujúci mimo Spojených štátov po prvýkrát, je podobne bojovný. Nebude to večer pre squeamish. Aj keď bolesť je hlavným predajným bodom udalosti – akýkoľvek profesionálny boj, v tom prípade – to bolo tiež uvádzané na trh ako rozhodnutie o tom, kto je šampión ťažkej váhy na world. Ale excelentnosť Vitali a Wladimir Klitschko napriek viac než desaťročnému obdobiu neexistuje jediný riadne zjednotený držiteľ titulu od Lennoxa Lewisa pred 16 rokmi. V súčasnosti má tento šport štyri majstri sveta v ťažkej váhe, čo je absurdné pre tradicionalistov a bet365 bonusy nezaujaté. Integrita je znovu ako prach.Bolesť je hlavným predajným miestom podujatia – akýkoľvek profesionálny boj, v tomto prípade je tu hromada iba štvrtina svetového titulu, ktorý vlastnil Martin od jeho odovzdania, keď IBF odtiahol Tyson Fury z dôvodov, ktoré sú príliš ťažké rozpracovať po jeho víťazstve v Nemecku nad Wladimirom Klitschkom vlani v novembri. S dokončeným jedným majstrom, Peter a Fury, strýko a tréner, oznámili pár hodín pred Joshua -Martin váži v piatok, že jeho bojovník, stále majiteľ WBO a (sotva relevantné) tituly IBO, rovnako ako WBA “super” pás, sa dohodli podmienky s Klitschko pre rematch v Manchestri dňa 9. júla. Potom, v kritickom zákrute, ako bolo predvídateľné, povedal, že ak by Joshua porazil Martina, stretol by sa s Fury neskôr v tomto roku v celkom Britskej fantázii, aby zjednotil svoje príslušné pramene titulu. “Ak Tyson príde cez svoju povinnosť a Joshua príde cez Martin v sobotu večer, nie je dôvod, prečo by sme nemali mať ten ďalší boj,” bet365 stavky povedal Peter Fury. “Rozhodne to chceme do konca roka.Tyson nechce sedieť. Nechceme čakať dlho, chceme pokračovať v pohybe, udržíme hybnú silu. ”

Je to odvážny, možno šikovný plánovací plán: to je víkend Euro 2016 Finále, finále Wimbledonu a Veľká cena Veľkej Británie. Ale box sa zdá byť neschopný fungovať na maximálny efekt bez pravidelného upustenia zo zdravého rozumu. Počas váženia sa objavilo ďalšie prepuknutie toho, čo vyzeralo ako anarchia riadená javiskom, keď sa David Haye vrátil do snahy o WBA Titul, ktorý kedysi držal, sa v dave stretli s ďalším bývalým majstrom sveta, obchodným, ale hlasným americkým Shannonom Briggsom. “Ak bojuje na mojom undercard 21. mája,” povedal Haye “Budem s ním bojovať.” Nemohli ste sa pohybovať za minulých, súčasných a budúcich majstrov sveta v ťažkej váhe.Facebook Twitter Pinterest Anthony Joshua vyradí Matta Skeltona v roku 2014. Fotograf: Paul Currie / Action Images

Pre promótora sobotnej fantázie, Eddie Hearnovej, je prioritou, aby Joshua prešiel bez úhony a s trochou šťastia , So svojím povesťou. “Anthony Joshua apeluje na tak široký trh a žánr ľudí,” povedal Sky. “Môžete to vidieť podľa profilu živého publika v dave. Všetci sú oblečení, je oveľa viac žien ako normálne. Je tu niečo veľmi príjemné, pokiaľ ide o spôsob, akým podniká v škole, v kruhu alebo v rozhovoroch.Má masové odvolanie. “Nezáleží na tom, či ste online stavky súperom Joshuaho alebo jeho súperovho podporovateľa alebo súperovej siete: všetci by mali prekročiť svoje prsty za Joshua víťazstvo, pretože to, čo urobí Pre priemysel je to obrovská podpora. My [britský box, a hlavne Hearn’s Matchroom a televízny partner, Sky] absolútne lietajú v súčasnosti. Ak však človek, ktorý vyhral olympijskú ťažkú váhu v Londýne, môže vyhrať v Londýne ťažký titul, pripravujeme plyn. Som bzučanie. Som nervózny. Som naozaj nadšený. “Hearn povedal:” Doteraz boli dostatočne šikovní na to, aby zachránili svoju energiu, lebo sa na ňom chystajú: dve ťažké váhy 6ft 6in, neporazené – 24 výhier, 21 kôl pre Martina; 15 výhier, 15 KOs pre Joshua, 94% vyraďovací pomer.Nemyslím, že je dôležité, či sú navzájom milí, alebo si navzájom vylejú šálku čaju. Budú sa stretávať v 24-kročkovom kruhu s rukavicami z 10oz a niekto bude vyradený. So všetkou úctou k Charlesovi Martinovi, dúfam, že je to on. “Martin, hľadajúci trochu mäsité v strede napriek tomu, že použil nového trénera sily a úpravy, vážil 17st 7 libier, libru Ťažšie ako Joshua, ktorý bol roztrhaný a roztrúsený. Šampión sa usmial a rozprával v rituálnom pohľade. Vyzývateľ sa usmial a žuval gumu – a oni si podali ruky. Po všetkej intenzite, ktorá nedávno prešla športom, bolo dobré vidieť. “” Niekoľko motýľov, samozrejme, “pripustil Joshua,” ale budem hrať. Prišiel som na svetlo, cítim sa dobre.Vyskúšal som veľmi dobre. “Martin poznamenal:” Je to môj opasok, a ja som sa s ním nerozhádzal. Najťažší muž, muž so srdcom: to je to, čo vyhrá boj. Chystám sa ho rozbiť. Žijem za takýto moment. ”

Minulý rok, keď Joshua počul, že Martin môže bojovať proti 31-ročnému ukrajinskému Vyacheslavovi Glazkovovi za vyradený titul Fury, odpovedal:” Ste vážne?Martin? “Keď Martin získal víťazstvo v treťom kole po tom, čo sa Glazkov zhroutil, držal si pravé koleno, ktoré sa mu podarilo uvoľniť v druhom kole, počas neohrabaného výmeny v boji s nízkym stupňom, ťažký Martin neoslával Ako keby vyradil kráľa Konga.

Pre účely tejto propagácie av záujme vlastného fyzického a finančného blahobytu musí Joshua považovať Martina za nevyhnutnú úctu. A je to slušná súťaž medzi dvoma neskúsenými heavyweights – ani jeden z nich, nemal by sa povedať, by mal mať kdekoľvek v blízkosti titulu zastrelený v tejto fáze svojej kariéry v dňoch Mohameda Aliho, Georgea Foremana, Joe Fraziera a ďalších, ani Že Tyson, Lewis a Klitschko.

Joshua by mal vyhrať pred uplynutím polovice zastavenia, ktorý nepochybne ponechá fanúšikovia nasýtenú.

zdroj: http://stavky365.com/grand-national-2016-byvaly-vitaz-pineau-de-re-vyzera-to-ze-bude-chybat-strih/