Tampa Bay puhao otočana, kako bi nesmetano pobjedu i Šustr

U jednoj noći u NHL hokej tim porazio Tampa Bay New York Islanders 4: 0. Postignuti golovi četiri različita igrača, po jedan sa snimanjem pobjedu sudjelovao Češka branitelj Andrej Šustr, kojima je ovo bio treći bod ove sezone. Glavna zvijezda utakmice bio je dvadeset i dvije golman Andrei Vasilevsky, koji je uhvatio 34 hitaca i postigao prvi nula ove sezone.

Šustr imao svoje prste u drugom golu Lightning, koji se preselio u osvajanje dva mA cilj u rasponu od 42 sekundi do kraja prvog perioda. Prvih 19 minuta gurnuo protunapad J. T. Brown, dvadeset sekundi prije otvaranja sirene, a onda je Ryan Callahan nježno dodirnuo tvrdi Šustrová udarac i odjednom rezultat je bio 0: 2.Za češkog-nazad to je bio treći pomoći u sezoni

U drugom razdoblju, gosti outshot svoje protivnike u omjeru 17.: 4. i Nikita Kučerov Vladislav Naměstnikovem dodao još dva gola.U trećem dijelu, omjer udaraca okrenuo kući izgorjelo čak dvadeset, Vasilevsky ali je ostao pancir, njegov šesti početku sezone lasica prvi čist list.

“U trećem periodu nismo puno usporila i dobio naš golman u teškoj situaciji ali on nama neke velike intervencije održana i branili nula “, rekao je kapetan pobjednika Steven Stamkos, koji prolaze s obje ciljeva u drugom razdoblju i bio je imenovan najbolji igrač utakmice. “No, prvi četrdeset minuta smo igrali jako dobro”, rekao je on.

Tampa i potvrdio da je protiv otočana napredovati. Ove godine osvojila je treću utakmicu između ukupnog rezultata 14: 2. “Sada je na meni.Moram pronaći pravu sastav tima, počeli smo ponovno bodovanje ciljeva. Prije nego što smo učinili, tako da vjerujem da sam i cijeli treniranje osoblja možemo “, izronila s kritikom svojih redova trener otočana Jack Capuano

NY Islanders – Tampa Bay 0:. 4 (0 2, 0: 2, 0: 0)
Ciljevi 19. Brown, 20. Callahan ( Šustr ), 35. Kučerov, 38. Naměstnikov Udarci na gol:. 34:31 Publika:. 12498. Star igrač: 1. Stamkos, drugi Vasilevsky, 3. Nesterov (sve Tampa).