Središnji dio KHL-a završio je, Soči je posljednje mjesto u doigravanju

Soči će se natjecati u prvom krugu eliminiranja s najuspješnijim timom CSKA Moskve. Klub vojska završila pojam od 2: pobjeda 1 u produžetku na ledu Podolsk, 139. osigurati Moskvanům bod u prvom setu minuta, Igor Makarov

Pobjednička ekipa Istočne konferencije Kazan u doigravanju tuned velika pobjeda 6:. 0 u Nižmekkamsku. Češki pomoćnik Petr Vrána doprinio je s dva pomoćnika. AK Bars čeka niz Ekaterinburg, Čeljabinsk, koji je pak bio poražen 2: 3 nakon jedanaesteraca. Pobjednik je postigao Martin Ružička, pomoć urezana Jan Bulis

Ekaterinburg je već osmo mjesto sigurno na kraju je dobila samo jedan bod više od Vladivostoka, koja u drugim borbama, čak bi mogao pomoći pobijediti 6:. 0 od Khabarovsk.. Cilj joj je ko Jan Kolar

Finska

Hokej Košice osvojio temeljni dio slovačkog Extraliga 13 bodova ispred Nitra i volje igrati u sljedećoj godini Lige prvaka. Pojedinačni uspjeh postigao češki napadač Kamil Brabenec iz Zvolen, koji je dominirao natjecanje u bodovanje i postao ujedno i najbolji seter.

Majstor Košice ponovno će sudjelovati u Ligi prvaka, gdje su prošle godine kvalificirali za naslov. Ove godine je bio uvjeren pokretanje nakon osnovnog dijela, a drugo mjesto dobiva Slovačka Extraliga novi prvak, ili u slučaju trijumfa Košice drugoplasirani.Za pobjedu u prvom dijelu je također sudjelovao u pet čeških hokejašima – vratar Alexander Hylák, branitelj Radek Philipp Michal Seda i štrajkača Ivan Rachůnek i Ladislav Zikmund

trideset i osam godina Brabenec kroz jedan pomogli u porazu Zvolen da Košice 1:. 4 izgubio je vodstvo rimskog Tomaneka iz Nitre, koji se nije pridružio Martinu i Martinu (5: 2). Brabenec u 55 dvoboja zabio 53 poena za 17 golova i 46 prolaza.

On je postao drugi češki hokejaš, koji je osvojio ove sezone u bodovanje temeljni dio europske vanjske konkurencije. Također je uspio u bjeloruski ligi Jacob Black, koji je najbolje Yunost Minsk zabio u 54 dvoboja 60 bodova za 28 golova i 32 prolaza

Salzburg – Villach 4: 3. Početna Linz – Székesfehérvár 2: 0