športove stávky Bet365

Bet365 je v súčasnosti jedným z najlepších 5-6 online bookmakerov s licenciou v Rumunsku, ale aj prvým v ponuke online a offline služieb. A ako môžete vidieť popri tejto revízii, existuje niekoľko výhod, ktoré môžete hrať s on-line agentúrou, ktorá je prítomná a offline, najzrejmejšia je možnosť vkladov a výberov do vášho online účtu priamo z najlepšia stávková kancelária miest street. Najlepšie je však prečítať si túto recenziu spoločnosti Fortuna, aby ste zistili všetky ponúkané možnosti a prečo stojí za to otvoriť účet!

Bolo založené v roku 1990 v Prahe štyrmi podnikateľmi, ktorých režíroval Michael Horáček. V tom istom roku bola založená prvá dcérska spoločnosť spoločnosti a o rok neskôr bola rozšírená na Slovensko s pomocou Richarda Mullera a Igora Noska. Slovenská agentúra bola pôvodne nazvaná Terno, ale neskôr zmenila svoj názov na Bet365.

To bol len začiatok, pretože Fortuna sa v Poľsku rýchlo rozšírila a dnes je považovaná za najlepšiu stávkovú knižku v strednej Európe. Prevádzkuje online aj offline, s najmenej 1600 agentúrami v troch uvedených krajinách: Českou republikou, Slovenskom a Poľskom.

V tomto momente je Bet365 sponzorom najdôležitejšieho poľského futbalového družstva Legia Warsaw a prvou ligou na Slovensku, ktorá dokonca získala aj svoje meno: Slovakia Fortuna Liga.

V roku 2015 spoločnosť Fortuna vstúpila na rumunský trh s veľkolepým prevzatím Publicbet, jedného z najlepších offline operátorov odvtedy. Po tomto prevzatí sme sa prebudili cez noc s asi 600 agentúrami Fortuna roztrúsenými po celej krajine. Hoci sa väčšina nachádza vo veľkých mestách, nachádzame veľa pobočiek v malých mestách alebo dokonca v obciach. Napríklad v dedine Berca, Buzău, možno nájsť na ceste agentúru, ktorá je priestrannejšie ako tie, ktoré sa nachádza vo veľkých mestách, je porovnateľná s veľkosťou veľkých kasín v krajine.

Krátko potom, čo vzal Publicbet, Bet365 bola spustená vo virtuálnom prostredí s názvom eFortuna (pozri webové stránky agentúry), čo nebolo prekvapujúce, pretože ona už online platformu. Prakticky všetko, čo musel urobiť, bolo prispôsobiť lokalitu rumunskému trhu, ktorému sa podarilo dobre. Prevádzkovateľ využil, ktorý pracuje online i offline, jeden z najdôležitejších služieb, ktoré ponúka “Bet365 bankomatu”, čo je služba, ktorá umožňuje zákazníkom načerpať stávkový účet online priamo z Bet365 agentúr. Ale budem o tejto službe hovoriť viac v časti “Platby”.