Olomouc je zaprepastio rukometne igrače na mostu. Nije bilo srca, on je hrabrio Belok trenera

“Neki igrači nisu razumjeli igranje i ostavili sve na terenu. Tri godine nisu vlak za to da sam išao na sud, umjesto da se bore i pokazao srce, „smetalo trener Zory Ivan Belk

Uvod još u vlasništvu kuće, brzo dovodi. 3: 0 i 6 minuta 4: 3, ali to je bio posljednji pozitivan trenutak sa svoje strane. Most se okrenuo s četiri vrata i srušio Zor. “Uvođenje nam nije bilo malo, nismo se usredotočili na obranu. Ali zadrhti tada smo počeli naš obrambeni rad Müllnerová vrata bila odlična „, istaknuo je trener Luboš najviše Hudak.

zastupanja golman Većina strijelac Zory potpuno izbrisan. Od 19.minuta dobila samo dva gola. “Čim smo se prekinuli, kuće su napravile tehničke pogreške i zabilježile na obrisima. Imamo ukupno brza krila, tako da ćemo ga koristiti „, rekao je Lucija Súkenníková da je u polovici postigao šest golova.

crna anđeli letjeli oko terena, razlika u brzini je bio ogroman. “Igrači bi se trebali vratiti brže. Kad su došli na obranu, pa se okrene prema policajcu na raskrižju lijevo i desno umjesto otišao agresivni u kontakt „, nazvana po problemima Belka

Nakon trideset minuta vodio Baník 19. 9, prije odlaska kući malo udahni. “Oštrenili smo, a nakon prvog poluvremena spustili smo se u koncentraciju i implementaciju.Igrali smo samo održavanje, što naravno nisam zadovoljan „, trener razočaran Hudak, koji je počeo utakmicu kao momčad Crnih Anđela ratnog boje na njihovim licima. „To je lak za nokte, ali ne nikome reći”, nasmijala se Súkenníková.

Većina pobijedio 31:21, drugi trideset minuta završilo 24:12 za dom barem malo utjehe od odmazde. “Ako se utakmica odigrala za prvih deset minuta i drugu polovicu, osvojili bi tri. Nažalost, imamo 10 godina.minuta prestaje igrati ono što imamo “, žalila je za četiri gola najboljeg strijelca Zore Kristyne Salčakove. “No već ćemo dva dana sigurno prihvatiti stvari Većini”, on odbacuje misli bržeg kraja