Liverpool je došlo vrijeme za osvetu. Osvećuje gubitak Chelsea za titulu?

Liverpool vs Chelsea. Niti jedna druga utakmica 11. kola Premier lige privukla više pozornosti. I to ne samo zato što objedinjuje dva velika kluba.

„Za nas će to biti vrlo teška utakmica. Chelsea nije izgubio, ima vrlo iskusan tim, koji je dugo vremena zajedno „, rekao livepoolský trener Brendan Rodgers.

sjećanju su polu-finalu dvoboj Lige prvaka u godinama 2005., 2007. i 2008. godine, a Četvrtfinale u proljeće 2009. ali sada većina ostataka u memoriji travnja ove godine.

U proljeće Liverpoola on ide za naslov. Prvih dvadeset i četiri godine.Igrao najbolji nogomet u Engleskoj, pucao puno golova, štrajkači Suarez, Sturridge i Sterling bijahu užas svake obrane.

Treći susret sa Chelsea, koji je tri kruga izgubio pet poena otići kao lider na tabeli. Drugi Manchester City izgubio tri boda. To je ključan susret da ga pobijedi, ja bih se nitko zaustavio Liverpool.Ali…

„Chelsea je parkiran pred njegovim vratima autobusu, ali dvije” uznemirio trener Liverpoola Brendan Rodgers taktiku kolegom Jose Mourinho.

Chelsea je protiv odmazde polufinalu Lige prvaka s Atletico Madrid, Mourinho zašto ne staviti na najjače izvješća na igralištu poslao zamjena, uključujući i Češkoj dječak Tomáše Kalase.

I oni uglavnom usmjerena na neprobojan obrambeni i posljednji akcija je prvog poluvremena otišao u vodstvo golom Demba Ba, koji se koristi drekavac kapetan Gerrard. Vlastiti pola, a potom je lopta ne obrađuju još skliznuo. Na samom kraju je dao do 2: 0 na proboju Willian.Liverpool pao nakon jedanaest pobjeda u nizu.

„Bio je to nesretan trenutak”, Rogers se vratio u press konferencije Gerrard pogreške u četvrtak.

Za tim je bio bolan poraz. Manchester City je njihov 36. runda utakmica u Crystal Palaceu svladao i rezultat je otišao na front. Sljedeći tjedan, Liverpool završio samo izgubiti na terenu Crystal Palace, vezao 3: 3 i izgubio pravu priliku na prvom mjestu. Na kraju završio drugi.

Odlučujući susret bio je Chelsea koji je Liverpool orazila kod kuće na kraju 2013. godine

U ovogodišnjem Chelsea ukupne suverena u deset utakmica izgubili samo četiri boda iza oslanja se na tečajevima dva kluba iz Manchestera. Vodi tablicu po četiri boda prednosti ispred Southampton i šest prije majstorski City.Liverpool je na sedmom mjestu na vođu gubitka dvanaest. U posljednje dvije utakmice protiv Hull i Newcastle nije rezultat.

Chelsea vlada u Premier ligi, ali ona je imala propali utakmicu. U srijedu u Ligi prvaka na terenu izjednačio izvana Maribor 1: 1.

„Svi su očekivali da bude lagan meč nas, ali nismo. Znali smo da Maribor može igrati jako dobro kod kuće i bio sam u pravu „rekao je veznjak Nemanja Matić, autor izjednačujući pogodak.

” U drugom poluvremenu smo igrali dobro, ali mi nisu dali šanse. Tako da je ponekad u nogometu „, rekao je Jose Mourinho. Hazard je imao najveće pet minuta prije kraja promašio jedanaesterac.

„Njihov vratar Handanović je bio čovjek od utakmice”, rekao je njegov kolega Petr Čech.U Liverpoolu opet će vjerojatno samo na klupi.