Christian Benteke vybuchuje Liverpool za Bordeaux a do knockout stage

Christian Benteke priniesol Liverpoolu miesto v posledných 32 zápasoch Európy a Jürgen Klopp s vynikajúcim víťazom proti Bordeaux. Pripomenutie predátorskej kvality útočníka v hodnote 32,5 miliónov preukázalo, že manažér Liverpoolu sa Danielom Sturridgeom vrátil na stôl liečby. Liverpool v Bordeaux: Europa League – live! Prečítajte si viac

Belgicko medzinárodný vydržal dobrý štart na jeho kariéru Anfield, ale jeho piaty gól pre klub, po James Milner je sporné pokutu, získal kvalifikáciu s hrou na rezervu.Liverpool skončí na vrchole skupiny B s bodom proti Sionu v finále. Bolo to ďaleko od Bet365 športove stávkovanie intenzívneho, oslnivého ničenia Manchester City v sobotu, ale displej priniesol piate víťazstvo v šiestich zápasoch pre Klopp a príležitosť na odpočinok kľúčových hráčov vo Švajčiarsku za dva týždne. “” Bolo to ťažké občas, ale musíte vyhrať tvrdé hry a to bola ťažká hra. Bola to chladná noc, “povedal manažér Liverpoolu. Bolo to pre jeho tím, pre svoju dôveru a pre Benteke, ale nie pre Sturridge. S trápnou nevyhnutnosťou boli medzinárodné návrhy Anglicka na prvom vystúpení pod Kloppom odložené novým problémom so zranením.Útočník Liverpool trénoval viac ako týždeň po jeho zotavení z poranenia kolena, ale sťažoval sa na bolavú nohu krátko pred začiatkom. Sturridge bol poslaný na kontrolu, zatiaľ čo Liverpool hrával bez neho, pretože urobil za 72 z 144 zápasov, keď 26-ročný hráč vstúpil do klubu z Chelsea v januári 2013. Skutočne nešťastný rekord. “O situácii neviem moc,” povedal Klopp. “Budeme musieť čakať.”

Sturridge zmeškal dominantný displej, hoci od rozhodcu Alon Yefet. Izraelský predstaviteľ pomáhal v prvých dvoch cieľoch opustiť svojho štvrtého funkcionára Dvira Shimona na konci konca uhryznutia od Kloppa a trénera Bordeaux Willyho Sagnola.V odpovedi, Shimon mohol odpovedať, že Yefet len použil list zákona.Harry Kane pokračuje pruh k potopeniu Qarabag a poslať Tottenham cez Čítať viac Simon Mignolet podával poplach alarmujúce výkon, keď on takmer nadaný návštevníkov skorý prielom. Brankár Liverpoolu vyskočil z jeho priestoru, aby sa zabránilo tomu, že Diego Rolán zapadne na chudobný backpass Joea Allena a vedie loptu do stredu Bordeaux Clément Chantôme. Belgický brankár bol zadĺžený Kolo Touré za to, že zablokoval prvú stranu tímu Chantôme. time strieľa na prázdny gól. Liverpool postupne vstúpil do súťaže, Benteke riadil prvú šancu široko od Milner cez loptu a bol penalizovaný pre offside, keď on Unibet stávková kancelária premenil Jordon Ibe je meraný preukaz.Príliš veľa laxných dotácií v poslednej tretine, hlavne z Benteke a Roberta Firmino, podkopali pokusy domácej strany o nadviazanie kontroly a za bizarnými okolnosťami zaostali. Yefet penalizoval Mignoleta za často prehliadnuté pravidlo držby lopta dlhšia ako šesť sekúnd. Na svoj úver, brankár spravil 22 sekúnd pred tým, ako rozhodca vyhodil. Keď Klopp nevedel na štvrtého úradníka, Jaroslav Plasil prehral nepriamy voľný kop na Henriho Saiveta a defenzívny strelec strelil Bordeaux. cez múr Liverpoolu a do horného rohu.Mignolet vyzeral vhodne bláznivý. “Som dlhý čas v obchode a nikdy som nemal časový zápas proti tímu, ktorý dominuje vlastníctvo, takže nechápem,” povedal Klopp.Celtic, ktorý sa zmocnil z Europa League po víťazstve Ajaxa z Vaclava Cernyho. viac

O chvíľu neskôr to bolo na francúzskom tíme, aby sa cítil úprimný Yefetov pokornosť, dobrá vlastnosť v rozhodcovi. Benteke ľahko prešiel Ludovicom Sané, keď zaútočili na Milnerov kríž a rozhodca nemal váhavú silu, aby ukázal pokutový kop a rezervoval neveľkú obranu. Milner poslal Cédric Carrasso nesprávnym smerom z 12 yardov s Kloppom, ktorý sa díval na dav, a nie na pokutu.

O gól, ktorý dal Liverpoolu víťazstvo s posledným kopom prvej polovice, nebola žiadna diskusia.Nathaniel Clyne zlomil vpravo a zistil, že belgický útočník číha na okraji oblasti. S jedným dotykom riadil kríž a vzal Sane z rovnice, s druhým on prerazil vynikajúcu úlohu vnútri Carrasso je ľavá ruka z 18 yardov. Yefet pokračovala rozzúriť oba tábory po intervale, zamietol ďalší cieľ Benteke za údajný tlak na obrancu, rezerváciu Ibe za obvinenie na rameno a popretie Bordeaux trestu, keď Saifetov kútik narazil do stredu Liverpoolu. Návštevníci tlačili na pozdĺžny ekvalizér, ale márne. Kloppov tím pochoduje ďalej.