Bet365 Slovakia

A je úplne rozumné položiť si otázku: čo je to v sobotu popoludní v Perthe? Pre peniaze? Pre obsah? Pretože platenú televíziu vďaka svojmu veľmi obchodnému modelu potrebuje vysielať programy tak, že ľudia budú aj naďalej platiť vpredu za televíziu, ktorá prichádza aj s reklamami? Greg Bird uvoľnil z konca rokovaní Gold Coast Titans Čítať ďalej

Naozaj? Ľudia by to neurobili, že? Ďalšia vec, že si budú Bet365 kupovať fľaše s prostriedkami na udržanie života, ktoré sa naliajú čerstvé a bez kohútika. Aj napriek tomu sme tu dva týždne od chvíle, keď Paul Gallen z mohutných Cronulla Sharks euforicky zdvihol ten ťažký, objemná, bronzová soška Provan a Summons a lo sa svet ragby spojil v radosti. Pre koľko to bola dobrá hra?Všetci krupobitie mocní Sharks Shire, všetci krupobitie mocných bojovníkov z Melbourne Storm, a všetci krupobitie tou najväčšou hrou všetkých rugby liga.

Hra je taká dobrá práve teraz, keď televízni ľudia rozprávajú Bet 365 administrátorov o rugbyovej liga, že by mala byť stále alebo tak blízko, ako sa k tomu dostanete. Perfektným svetom výkonného riaditeľa televízie je dosiahnuť to, čo najlepšie, čo je najvyššie a všetko, po celú dobu. Zapnite komerčnú bezplatnú TV v ktorýkoľvek deň pracovného týždňa a zistíte, že farmár chce ženu, ktorú nesplnil na obnovu kuchyne na pečenie koláčov v prežitie.

Tak Austrália hrajú na Novom Zélande v Perthe tento víkend v zápase Bet365 shoehorned medzi koncom sezóny NRL a začiatkom štyroch národov.Pretože ísť štyri týždne bez rugbyovej ligy v televízii, tak to jednoducho nie je dovolené.

 

 

Tak sme sa ocitli s čakaním predtým, než Isaac Luke vedie kiwis ‘oko-popping, bláznivý jazyk-wagging, hlboko-žil-pulzuje haka proti stoic klokanov. A to bude naozaj dobré, pretože to vždy je. A napriek tomu…a napriek tomu by ste mohli znížiť očakávanie tohto testovacieho zápasu s prvým špičkovým klinčekom dieťaťa. Pretože sme s Bathurstom len skončili. Úspora letného času sa začína. Pobrežné polia majú na nich kriket. Ľudia sa vdávajú. Josh Mansour a Aaron Woods sa oženili, pretože sa pozerali na rozvrh a na tento víkend tam bolo okno, kde tu nebola žiadna rugbyová liga. Teraz je a zaujímalo by sme, aký druh hry bude to je.Mohli by ste navrhnúť, že to bude jedna z takých dôležitých skúšobných zápasov, ktoré nie sú veľmi dôležité.

Ale samozrejme žiadny rugby ligový hráč – žiadny športovec – Austrálie alebo Nový Zéland vyčerpá v farbe svojej krajiny, aby bojoval so svojimi bratrancami z rybníka bez toho, aby mu dal maximum. Naše krajiny nehrali priateľské priateľstvo s Cookovými ostrovmi oveľa menej. Nie, bude krv a pľuvať a nie je daný štvrťrok.

Ale pokiaľ ide o výsledok, nemajú ani hrať na šálku alebo štít, alebo čokoľvek, čo môžete vypiť alebo umiestniť do trofejnej skrinky na ukladanie na ústredí vašej príslušnej ligy.Tento test je rovnako dôležitý ako nedávne Austrálie s jedným dňom v Južnej Afrike a na Srí Lanke a Západných Indiách – čo je veľmi málo – okrem toho, že NRL ďalej ponorila testovanie prstov do vôd expanzie tým, že zistila, koľko ľudí z Pertu – 1,85 milióna obyvateľov – ukázať.

Samotná hra by mohla byť cracker. Nový Zéland má brutálny, brilantný balík dopredu: rekvizity Jared Waerea-Hargreaves, Jesse Bromwich a Martin Taupau; back-rowers Kevin Proctor, Adam Blair, Jason Taumalolo a Manu Ma’u. Utility muž Tohu Harris bol jedným z najlepších Stormov vo finálovom finále.

Budú bez Roger Tuivasa-Sheck a Kieran Foran, viac je škoda. Ale oni budú mať Shaun Johnson.A ak polpenzia môže dostať nejaký druh lopty na chmeľ, môže skartovať D-linku, ako je Ativa Professional Plus HDPro 2000, známy drvič.

Klokani? Nie Woods, žiadny Mansour, žiadny Josh Papali. Paul Gallen a Corey Parker, ďakujem, ale ďakujem už viac. Iní boli uprednostnení pred Joshom McGuirem. A napriek tomu je všade hovädzie a briliantové. Matt Scott a David Klemmer v prednej časti budú mať na seba tento strašný kivi Kiwis spolu s Raiders tyrom Shannonom Boydom z Cowry, nadmerným človekom, nadmieru.Tyson Frizell dostane šancu zvýšiť bzučanie o Tyson Frizell a Sam Thaiday bude bežať široký húf, Trent Merrin bližšie k nemu.

Ak by títo hráči visieť na loptu a robiť dobré, tvrdé lodenice na dokončenom , opakovať sady, potom vynikajúci, dokonalý Cameron Smith bude misa kvalitatívne pilulku na jednu z najlepších kombinácií polovičných kombinácií rugby liga videl. Cooper Cronk a Johnathan Thurston poznajú rugbyovú ligu. Poznajú dlažby na Steedene, pretože starí učenci vedeli aramejské texty.A vedia, ako vedia odkedy prvýkrát začali dominovať rugbyovej ligy okolo roku 2004, že ich úlohou je útek okolo unaveného dopredu, kopať s presnosťou chirurgov a podávať ich super-jemné vonkajšie oddelenie kvality, sympatické, dokonalé pilulku.

Ak to urobia, ako sa očakáva, a hra poskytuje zábavu, ktorú ľudia počítajú, možno aj cynici si budú môcť užívať svoje sobotné popoludnie.