1xbet sporto lažybos

1xbet

 

Kaip veikia 1xbet: nuo registracijos iki klientų aptarnavimo

Registracija 1xbet. Norėdami žaisti ir statyti 1xbet, būtina spustelėti registracijos nuorodą į svetainę, spustelėkite “Registruotis” ir užpildykite įvairius registracijos formos įrašus, įskaitant mokesčių kodą. Įvedę savo asmens duomenis ir patvirtinę savo sąskaitą elektroniniu paštu, galite prisijungti. Registracijos etapo metu klientų aptarnavimas visada yra prieinamas, naudojant kontaktinę formą sprendžiant bet kokias problemas. Bet kuriuo atveju svarbu dvigubai išsiųsti savo asmens tapatybės dokumento kopiją per 30 dienų, kad ir toliau galėtumėte naudotis savo “1xbet” lošimo sąskaitą ir atlikti bet sporto lažybos kokius pašalinimus. Yra trys būdai patikrinti dokumentus:

– per įkėlimą naudojant išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį: profilis -> sutartis -> spustelėkite dokumento laukelį
– el. Paštu el. Paštu: contracts-1xbet@legalmail.it
– Via Posta ordinaria prie 1xbet – 1xbet Group, Corso Italia, 8 20122 Milano

Mokėjimo būdai 1xbet. Norėdami papildyti savo “1xbet” paskyrą, tiesiog spustelėkite auksinį euro simbolį viršuje. Priimtini mokėjimo būdai yra tokie:

– Kreditinės kortelės (“Postepay”, “Visa”, “Mastercard”)
– banko pervedimas
– Elektroniniai piniginės (“PayPal”, “Skrill”)

1xbet pagalba. Yra trys būdai susisiekti su “1xbet” klientų aptarnavimo tarnyba: el. Paštu, kontaktine forma ir telefonu. Kontaktų el. Pašto dėžutė, skirta gauti informaciją apie jūsų lošimų paskyrą, yra customer-care@1xbet.com, o meniu yra prieinama kliento užpildyta kontaktinė forma. Telefono numeris 1xbet yra 02 00620264. Taip pat yra DUK skyriuje su populiariausiais klausimais ir atsakymais.